Rúško nie je hanba, ale štýlový módny doplnok! Chráni nás pred vírusmi, ale aj dopĺňa celkový dojem. Svetoví, ale aj slovenskí módny návrhári premenili klasické ochranné rúška na diela, ktoré sa dajú nosiť naozaj na každú spoločenskú akciu. Jedny z najoriginálnejších má na konte módny dom Lombardi Fashion House, ktorý začal rúška vyrábať na základe dopytu zákazníkov. Dokonca ich zladil s oblekmi či sakami, ktoré šije na mieru! Rúška od Lombardi nosia herečky Zuzana Vačková, Karin Haydu, Silvia Šuvadová, speváčka Barbora Švidraňová, speváci Thomas Puskailer a Braňo Bajza z kapely Polemic či dokonca prezidentka Zuzana Čaputová.

Geometrické tvary, kvety, leopardí vzor či dokonca kamasútra! Tak vyzerajú štýlové rúška z módneho domu Lombardi Fashion House. Obľúbenými sa ale stali jednofarebné, čierne, červené alebo telové.

„Na začiatku pandémie som z diaľky pozoroval firmy a dizajnérov, ktorí sa pustili do výroby rúšok. Potom ma oslovilo pár zákazníkov s požiadavkou ušiť rúška k sakám a oblekom Lombari. Vytvoril som pár modelov a záujem o rúška sa stále stupňoval, pretože nosenie rúšok začalo byť povinné. Uvedomil som si, že šitím rúšok pomôžem nielen ochrániť ľudí proti vírusu, ale aj značku Lombardi udržať na trhu,“ vysvetľujemajiteľa dizajnér Jozef Grondžák.

Jozef Grondžák začal šiť unikátne štýlové rúška z kvalitných materiálov rôzneho zloženia, väčšinou dovezené z Talianska. „Na výrobu používame dizajnové materiály od módnych tvorcov ako Armani, Valentino, Dolce & Gabbana, Christian Dior a iných. Vnútro rúšok podšívame antibakteriálnou bavlnou s časticami striebra. Strihy sme vytvorili pre dámy, pánov a deti a to tak, aby ochránili, ale zároveň, aby boli pohodlné na nosenie. Potešili sme tak milovníkov módy a začali sme to vnímať ako módny doplnok. Priatelia a verní zákazníci nás kúpou rúška podporili a my sme im za to vďační a veľmi si to vážime,“ hovorí Jozef Grondžák.

Rúška od Lombardi nosia herečky Zuzana Vačková, Karin Haydu, Silvia Šuvadová, speváčka Barbora Švidraňová, speváci Thomas Puskailer a Braňo Bajza z kapely Polemic, herci Števo Martinovič, Luboš Kostelný, Marcel Nemec, moderátor Ivan Binďo Bindas, Vratko Sirági či dokonca prezidentka Zuzana Čaputová.

Značka Lombardi vznikla v máji 2014. Slovenská značka pánskej, svadobnej, elegantnej a voľnočasovej módy má jasne definovaný štýl a je zárukou originality a kvality.

Móda je pre mňa spôsob vyjadriť svoju osobnosť. Túto možnosť dávam v priestoroch nášho módneho domu aj iným tvorcom módy. Máme za sebou styling moderátorov a spevákov pre rôzne relácie, galavečery či iné spoločenské udalosti, styling známych tvárí showbiznisu na fotenia, promo podujatia či videoklipy – Janka Ledeckého so Silviou Šuvadovou, klip Marty Jandovej, kde účinkoval Václav Noid Bárta, ktorému sme robili styling. Ale aj styling herečiek a hercov do rôznych divadelných predstavení a stovky spokojných zákazníkov,“ neskrýva radosť Jozef Grondžák.

Individuálny prístup značky využívajú aj štýloví známi muži – herci Juraj Bača, René Štúr, Števo Martinovič, moderátor Matúš Krnčok, majster sveta Roman Volák alebo spevák Peter Bažík a mnoho ďalších. Lombardi má na konte styling rapera Kaliho finále show The Voice Československo,svadbu speváčky Márie Čírovejs manželom, množstvo módnych prehliadok a módnych veľtrhov. Lombardi obliekol aj moderátora Martina Nikodýma v šou Tvoja tvár znie povedome. Módny dom Lombardi Fashion House sídli v nových exkluzívnych priestoroch v zrekonštruovanom obchodnom centre TPD na Farského 26 v Bratislave. V ponuke má oblečenie pre pánov a dámy na bežné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti, ako je ples či svadba. Zastrešuje značky Lombardi – pánska móda, Bados – košele na mieru, Style Concept – dámska móda, Sicily Style – dámska móda a Sussesbag – kožené kabelky na mieru.

Viac informácií nájdete na webovej stránke, facebooku alebo instagrame.

Zdroj: Nora Krchňáková, NK Factory


Podporte náš web Vami zvolenou čiastkou a prispejete na ďalší rozvoj PartyPortal.sk