Patrik „Rytmus“ Vrbovský už zarezáva v skúšobni a pripravuje sa na svoj najväčší životný projekt. Jeho unikátny koncert so symfonickým orchestrom bude skutočne nezabudnuteľným zážitkom. Aj sám najpopulárnejší česko-slovenský raper priznáva, že nečakal, že si spoločné skúšky bude až tak užívať. Koncert, na ktorý musel dozrieť, bude naozaj ohromný a teší sa naň nielen Rytmus, ale aj členovia symfonického telesa, jeho dirigent Tono Popovič a vokalistka Anita Soul. Veľkolepé audio-vizuálne predstavenie bude na Vianoce – 26. decembra v bratislavskej Incheba Expo Aréne.

Koncert roka sa blíži! Najúspešnejší česko-slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský už skúša so symfonickým orchestrom na svoj životný počin a na koncert, na ktorý musel dozrieť, sa už veľmi teší. Jeho najväčšie hity v špeciálnych úpravách a v sprievode symfonického orchestra znejú naozaj veľkolepo.

„Prirodzene, mám pred tým aj obrovský rešpekt. Je to náročné, ale spoločné skúšanie s orchestrom je pre mňa ešte väčším zážitkom ako som čakal. Užívam si to a verím, že diváci si budú koncert užívať minimálne tak ako ja tieto skúšky,“ vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Rytmusove skladby špeciálne pre tento projekt viac ako pol roka aranžoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek. Symfonický orchester diriguje Tono Popovič, celé veľkolepé audiovizuálne dielo režíruje Pavol Hudák. Refrény spieva Anita Soul.

„Myslím, že nám to spolu ladí veľmi dobre. Všetci to v týchto dňoch dolaďujeme, chceme, aby koncert bol skutočne dokonalý,“ dodáva Rytmus. 

Miestom koncertu, aký ešte Slovensko nezažilo, bude 26. decembra Incheba Expo Aréna. Už skúšky ukazujú, že návštevníci zažijú dych vyrážajúce predstavenie.

„My sme od začiatku vedeli, že spojenie hudby ulice s vážnou muzikou bude skvelý ťah. I keď sa na prvý pohľad môže zdať, že spájame nespojiteľné, ukázalo sa, že to tak nie je. Znie to celé naozaj fantasticky,“ uzavrel Marko Šebesta, riaditeľ organizátorskej agentúry Evency

Jedinečný koncert bude 26. decembra v Icheba Expo Aréne. Pre veľký záujem pridali organizátori ešte jeden koncert. Lístky na večerné predstavenie sú dávno beznádejne vypredané, k dispozícii sú už len posledné vstupenky na skorší koncert so začiatkom o 16.30. Dajú sa zakúpiť v sieti Ticketportal

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House