Po oficiálnom remixe skladby Vďaka ti, ktorá vznikla úspešným spojením  Philla, Alexa, Puerta a Yaela a láme rekordy v rebríčkoch počúvanosti v Československu, prichádza ďalšia novinka, ktorá ťa postaví zo stoličky.

Vrátil sa na Slovensko, aby pomohol tanečnej hudbe dostať sa na piedestál popularity. Je talentovaný, mladý a ambiciózny a ako jednému z mála domácich interpretov sa mu podarilo niečo svetové. Phil Phauler v kooperáci s Aleksandrom Vidakovičom vydáva nadupaný track pod záštitou SONY Music Skandinavia (Disco Wax/One Seven/Boy From The Beach).

Slnkom zaliata  pláž, grilovačka s kamošmi alebo poriadny letný žúr. Je jedno, kde budeš, tento song budeš milovať, nech si kdekoľvek.


Na konte majú niekoľko spoluprác. Sedia si nie len hudobne, ale aj ľudsky.

“S Aleksom sme tandem a viem, že keď sa pustíme do čohokoľvek a chceme, aby to vypálilo čo najlepšie, spravíme všetko preto, aby to bolo to najlepšie. Myslím, že v tomto prípade sa nám podarilo opäť prevýšiť naše vlastné očakávania a verím, že to poslucháči ocenia. Táto spolupráca vznikla, rád by som povedal, že veľmi spontánne, ale trvalo nejaký čas, kým si nás vydavateľstvo všimlo. Potom to už išlo celkom hladko a ja sa dnes nesmierne teším, že sa nám v konečnom dôsledku podarilo niečo tak veľkolepé,” hovorí talentovaný Košičan, ktorý dlhodobo žil v zahraničí a hrával v obľúbených kluboch po celom svete.”

Kto je Phil Phauler?

Talent tvoriť hudbu a láska k nej mu pomohla dosiahnuť globálne uznanie v hudobnom priemysle. A nielen tam. Jeho tracky sa dostali na mimoriadne obľúbenú platformu Netflix, odzneli v súťažiach Eurovision Song Contest a má na konte niekoľko zásadných spoluprác s obľúbenými interpretmi. Remixy skladieb od Arona Chupu, Rammsteina a Nirvany s viac ako miliónmi zobrazení sú čerešničkou na torte  ambiciózneho producenta.

Zdroj: Katarína Cíbiková, PR manažérka