Spoločnosť Marvel Studios s potešením zdieľa fotografie z fototermínu v Soule, pop-up zóny a podujatia pre fanúšikov s červeným kobercom, ktoré sa konali ostatné dva dni. Podujatia pre fanúšikov v Soule odštartovali celosvetové turné k filmu Strážcovia Galaxie 3. Na oboch podujatiach boli James Gunn, Chris Pratt, Karen Gillan a Pom Klementieff, aby pozdravili nadšených fanúšikov.

V treťom pokračovaní populárnej série Strážcovia galaxie 3 od štúdia Marvel sa naša obľúbená skupina nešťastníkov usadila na planéte Ktoviekde. Netrvá však dlho a ich životy naruší ozvena Rocketovej pohnutej minulosti. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty milovanej Gamory, musí okolo seba zmobilizovať svoj tím na nebezpečnú misiu, ktorá by v prípade neúspešnej realizácie mohla viesť ku koncu strážcov, ako ich poznáme. Vo filme účinkujú opäť Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff a Vin Diesel ako Groot a Bradley Cooper ako Rocket, Sean Gunn, Chukwudi Iwuji, Will Poulter a Maria Bakalová.

James Gunn je režisérom a napísal aj scenár. Producentom je Kevin Feige a výkonnými producentmi Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Nikolas Korda, Sara Smith a Simon Hatt.


Novú marvelovku prinesie do kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 4. mája.

Zdroj: Perla Žinčíková, CinemArt