Sziget 2019, ktorý bude od 7. do 13. augusta v blízkej Budapešti, dnes zverejnil prvého headlinera. Festival, ktorý patrí medzi najlepšie a najnavštevovanejšie európske festivaly, otvára line-up hviezdou svetového formátu – Edom Sheeranom! Jeho hity ako Shape of You, Photograph, Thinking Out Loud mu priniesli nielen celosvetový úspech, ale aj titul kráľ popu. Na Szigete sa predstaví v stredu 7. augusta 2019.

Ed Sheeran začal svoju kariéru ako pouličný hudobník na uliciach Londýna a prespával u kamarátov. O desať rokov neskôr koncertuje na  vypredaných štadiónoch, s gitarou spieva pre stovkami tisícok fanúšikov po celom svete. S tromi UK No1 albumami a piatimi UK No1 singlami zahrá už v auguste na hlavné pódium Sziget festivalu.

Sziget štartuje predpredaj na rok 2019 už 1. októbra o 10:00 hod. Aj tento rok prináša prvým Szigeťanom, ktorí si kúpia lístky počas prvých 24 hodín predpredaja, nielen najlepšiu cenu 7-dňovej alebo 5-dňovej permanentky, ale aj exkluzívne Sziget vecičky ako čiapka, taška, kovová slamka, nášivky, odznaky a nálepky.

Bližšie informácie o festivale a vstupenkách nájdete na webe.

Zdroj: Silvia Turnerová, Sziget festival – Slovensko

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.