Vianočný meYdan by Yaksha sa za 17 rokov organizovania stal skutočne legendárnym podujatím plným skvelej hudby, zaujímavých hostí a hlavne priateľskej atmosféry, ktorý sa každoročne koná na prvý sviatok vianočný v Martine.

Tento rok nás opäť čakajú nezabudnuteľné vianočné beaty, no tentokrát to bude v Hoteli Turiec v rámci špeciálnej hotelovej edície. Organizátori si opäť pripravili nabitý line-up, kde sa predstaví špička slovenskej a českej hudobnej scény. Na dvoch pódiach sa objavia DJ a producent Nobodylisten, rapper Luca Brassi, legendárne DJ-ské trio RudeBoys Radio a ďalšie hviezdy, ako sú Nuri, Hujdy, Mess, Kristína & Taomi, Nicholas Naison. Toto sú mená, priatelia, ktoré vám zaručene spravia adrenalínovú vianočnú jazdu!

Organizátori sľubujú, že nejde len o bežný event, ale o skutočný vianočný zážitok, ktorý si budeme dlho pamätať. Zaujímavosťou sú balíčky, kde si spolu s lístkami môžete zarezervovať i ubytovanie a zažiť niečo viac ako len bežný hudobný event.


Lístky na túto výnimočnú udalosť si môžete zakúpiť na Tootoot. „Vianočný meYdan – Hotel Edition vás hodlá vytiahnuť z reality a ponúknuť mix hudobnej kvality a vianočného nádychu, aký tu ešte nebol!“ Nezmeškajte túto príležitosť, pridajte sa k nám a zažite ten pravý vianočný feeling.

Zdroj: Kristína Polerecká, Music Managment PR