Nestáva sa každý deň, že mladá rocková kapela je žiadaná najmä za hranicami našej republiky. Trenčianske zoskupenie VOLUME sa práve touto unikátnou skutočnosťou môže pochváliť. Ide bezpochyby o posun, tvrdia členovia. 

K početnej slovenskej základni priaznivcov rockovej skupiny VOLUME sa postupom času pridalo aj české publikum. O tom, že za hranicami je po Trenčanoch dopyt svedčí aj nedávne podpísanie výhradného zastúpenia pre Českú republiku, ktoré si kapela pochvaľuje. „Za dobu našej existencie sme sa presvedčili, že české publikum je skvelé. Tešíme sa, že veľkú časť našich vystúpení budeme môcť odohrať u našich susedov, za čo vďačíme agentúre VeGr, s ktorou sme uzavreli zmluvu,“ povedal spevák Majo Krátky.

Slováci o energické show kapely VOLUME neprídu! „Na Slovensko určite nezanevrieme. Sme tu doma, sme Trenčania a nájdeme primeraný balans medzi koncertmi doma a v zahraničí. V kapele sme sa zhodli, že podpis takéhoto výhradného zastúpenia znamená pre nás posun vpred a nemôžeme sa dočkať, kedy sa s vami všetkými stretneme na koncertoch,“ odkázali členovia skupiny.


Držíme kapele VOLUME palce a prajeme veľa jej úspechov pri reprezentácii slovenskej rockovej muziky u našich západných susedov.

Zdroj: TS, Volume