Bodkou za Vianočným bazárom chalaňov býva každoročne očakávaný Vianočný žúr chalaňov.
Známi speváci, hudobné skupiny, herci a osobnosti spoločenského a kultúrneho života vystúpia v netradičných kombináciách, ktoré robia tento koncert nielen skvelým žúrom, ale aj neopakovateľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Celým večerom budú sprevádzať tváre charitatívneho projektu – herci Lukáš Latinák, Marián Miezga a Róbert Jakab. Tento rok sa bude žúr konať  v pondelok 11.12. v Bratislavskom Majestic Music Club (MMC) zo začiatkom o 18:30 hod.

Osobnosti, ktoré vystúpia, zahrajú a zaspievajú naživo bez nároku na honorár. Spojenie skvelej zábavy a pomoc iným sú hlavnými cieľmi celého projektu. Výťažok zo vstupného na koncert, z predaja predmetov na bazáre ako aj z finančných darov od sponzorov poputuje štyrom zážitkovým projektom, ktoré chalani každoročne starostlivo vyberajú.

Tento rok sa možno tešiť na: Vidiek, Trosky – Vec & Midi, Le Payaco, Puding Pani Elvisovej, Sounds Like This, Ľudové Mladistvá, Tono Popovič Band, Jimmy Pé & Fallgrapp Dj set, Samuel Tomeček & Band, Lukáš Adamec, Miroslav Noga, Zuzana Norisová (a možno aj so Soňou), Majo Labuda, Katka Korček & Rado Vrabec Orth, Kamil Mikulčík & Vilo Csontos, Alenka Pajtinková & Anička Rakovská, Sáva Popovič, Why Not & Majo Miezga, Hudba vesmírna & Dominika Morávková, Karpatskí Pastieri & Emil Frátrik, Lacko Cmorej, Dj Carlo a ďalší

Viac informácií o celom podujatí a projektoch, ktoré sa vďaka finančnej zbierke podporia nájdete na internetovej stránke www.vianocnybazarchalanov.sk alebo na facebook udalosti. Vstupenky na koncert je možné zakúpiť tu.