Plánované slovenské koncerty Mira Žbirku – Cinema Acoustic Tour sa kvôli aktuálne platným opatreniam nemôžu plnohodnotne uskutočniť ani v nových májových termínoch. Výnimočné spojenie koncertu a filmu v historických slovenských kinách sa preto opäť presúva. Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nemenia sa ani miesta koncertov. Uskutočnia sa v nových septembrových termínoch: 27. 9. 2021 v kine Scala Prešov, 28. 9. 2021 v kine Moskva Martin a 29. 9. 2021 v Ateliéri Babylon Bratislava.  

Všetci, ktorí si na koncerty počkajú, získajú exkluzívny bonus. K filmu Meky a akustickému koncertu im Miro Žbirka pridá aj slovenskú premiéru nového dokumentárneho filmu Čo bolí, to prebolí o vzniku legendárneho Modrého albumu, ktorý tento rok oslavuje dvadsať rokov od vydania a krst jeho jubilejnej, v Abbey Road štúdiu remastrovanej LP a CD verzie s bonusmi.

Vznik dokumentárneho filmu Čo bolí, to prebolí, ktorý režisér Šimon Šafránek so scenáristom Honzom Vedralom začnú nakrúcať už tento mesiacmôžu stále podporiť všetci, ktorí prispejú do crowdfundigovej kampane na Donio.cz, v ktorej sa doteraz vyzbieralo už viac ako 170 000 Kč.


Vyzbieraná suma bude použitá na nakrúcanie filmu a dvadsať percent z vybranej sumy získa Nadačný fond Janel pri Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady v Prahe, s ktorou Miro Žbirka dlhodobo aktívne spolupracuje.

Vstupenky na koncerty je možné zakúpiť v sieti Ticketportal.sk. Viac info sa dozviete na webovej stránke, facebooku alebo instagrame.

Zdroj: Rado Mešša, pro:messa

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.