Róbert Gajdoš

Autorom projektu je Róbert Gajdoš profesionálny zvukár s dlhoročnými skúsenosťami aktuálne pôsobí ako osobný zvukár pre známu hudobnú skupinu Smola a Hrušky. Projekt sa rozhodol zrealizovať ako sám povedal preto:  „…lebo chcem dopomôcť umelcom ktorých postihla pandémia COVID- 19 sa opäť vrátiť na pódium aj keď virtuálne.. „

„Projekt „SME TU PRE VÁS!„ je špecifický tým že sa nejedná o bežný online koncert na ktorý sme zvyknutí z prvej vlny pandémie. Tento projekt bude veľký v tom, že počas koncertu sa predstavia až tri hudobné telesá a prinesú naozaj kvalitnú hudbu svojim fanúšikom a širokej verejnosti.“ – Dodal Róbert Gajdoš Autor projektu.

Čo môžu diváci od projektu očakávať, kde sa bude vysielať?

„Koncert sa bude vysielať na Facebook stránke „SME TU PRE VÁS“  kde očakávame aj najvyšší  dosah publika. Prinesieme divákom kvalitnú džezovú a popovú hudbu. Budeme radi ak kvalitnú kultúru prinesieme ľuďom tak povediac do obývačiek.“ Dodal Róbert.


Tešiť sa môžete na hudobné zoskupenie Es Jazz Trio z Ružomberka, Barboru Hazuchovú s klavírnym doprovodom Mareka Masarika a  Dávida Bíleka ktorý poteší hrou na klasickú gitaru.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch nahrávacieho štúdia Liptov Lab v Ružomberku už 06.06.2021 o 18:00.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zdroj: TS Róbert Gajdoš