Bratislava zažije už tento týždeň najväčšiu diskotéku tohto roka! Vystúpi tu jeden z najslávnejších DJ-ov Európy, ktorého piesne dlhodobo kraľujú všetkým rebríčkom hitparád. Alle Farben zahrá svoje slávne hity v novom fantastickom prevedení. „Bad ideas“, „Please Tell Rosie““, či „Little Hollywood“ naživo budú pre návštevníkov nezabudnuteľným zážitkom. Alle Farben sa bude na pódiu striedať s vynikajúcimi slovenskými DJ-mi Milanom Lieskovským, Emtydeem či Drahoshom. Toto spojenie sľubuje skutočne originálnu párty. Buďte pri tom v piatok 10-ho novembra v Majestic Music Clube!

Výbuch energie, emócií, úžasných farieb a zvukov! Bratislava sa pripravuje na najväčšiu tohtoročnú diskotékovú žúrku. Už tento piatok sem zavíta famózny Alle Farben, mladý DJ, ktorý za krátky čas dobyl európske hudobné pódia aj hitparády.

„Už som sa stretol s troma žurnalistkami zo Slovenska a nesmierne sa do Bratislavy teším. Videl som totiž, že vaše ženy sú skutočné krásavice, verím, že také prídu aj na môj koncert. Dúfam, že nikoho nesklamem. Pripravujem koncert, ktorý bude celkom iný, ako všetky ostatné, ktoré som túto sezónu odohral,“ sľubuje Alle Farben. 

Alle Farben je pseudonym mladého umelca z Nemecka Franza Zimmera. Po nočných berlínskych kluboch začal hrávať len v roku 2010 a za sedem rokov sa stal jedným z najvyhľadávanejších DJ-ov. Popri tom skladá piesne, ktoré dobývajú rebríčky hitparád všade na svete. Jeho bratislavský koncert bude o to väčším zážitkom, že sa na pódiu bude striedať so slovenskými DJ-skými esami.

„Každý koncert Alle Farbena je iný a chceli sme, aby si jeho skvelú vizuálno – hudobnú šou vychutnali aj slovenskí fanúšikovia. Z vlastných skúseností môžem povedať, že je to čosi úžasné. Navyše DJ-i Milan Lieskovský, Emtydee a Drahosh sú zárukou toho, že tento koncert bude naozaj najväčšou bratislavskou diskotékou tohto roka. Aj preto sme ho dali na piatok,“ uzatvára Marko Šebesta z organizátorskej agentúry Evency. 

Alle Farben a jeho fantastický slovenský sprievod to roztočí už 10. novembra v Majestic Music Clube. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House