Nákupná horúčka a pomoc v jednom! Také bude Celodenné dobré nakupovanie v predajni noseného oblečenia NOSENE. 8. novembra sa v štýlovom a voňavom second-hande na križovatke Jesenského a Štúrovej v Bratislave stretnú Veronika Cifrová Ostrihoňová, Lenka Šóošová, Barbara Jagušák Heribanová a Tamara Šimončíková Heribanová, ktoré ti ponúknu jedinečné kúsky zo svojho šatníka. Celý výťažok z predaja poputuje na pomoc trom občianskym združeniam.

Chceš vlastniť oblečenie od obľúbenej trendy osobnosti? Máš skvelú príležitosť. Známe a štýlové ženy vytriedili odevy a ponúknu ti ich iba v jeden deň v NOSENE. Na veľké Celodenné dobré nakupovanie prevetrali šatníky Veronika Cifrová Ostrihoňová, Lenka Šóošová, Barbara Jagušák Heribanová a Tamara Šimončíková Heribanová.

„Do projektu Celodenného dobrého nakupovania v Nosene idem už druhýkrát, pretože mám pocit, že má zmysel. Viem, kam peniaze z môjho oblečenia idú, a teší ma, že je to na dobrú vec. Všetky projekty, ktorým ide výťažok z nakupovania, sú mi sympatické. A rozhodne je aj mojim veciam lepšie u nových majiteliek, ako niekde na dne skrine,“ teší sa  moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová

Na celodennej akcii 8. novembra sa budeš môcť uloviť nielen dostupné značky ako Mango, Zara, či COS, ale aj luxusnejšie kúsky od značiek Ralph Lauren, Gucci, Diesel a mnoho ďalších.

“Všetky pekné veci v dobrom stave by mali dostať druhú, tretiu alebo aj štvrtú šancu. Svet je zamorený oblečením a z každej strany počúvame, aby sme stále kupovali nové trendy kúsky. Som veľmi rada, že akcia Celodenné dobré nakupovanie umožňuje ľuďom dostať sa k peknému a kvalitnému oblečeniu, ktoré síce už niečo zažilo a stále novému nositeľovi určite dobre poslúži. Navyše, utŕžené peniaze poputujú na dobrý účel – pomoc občianským združeniam. Svojim nákupom nielen osviežime svoj šatník ale aj prispejeme na dobrú vec,” konštatuje Barbara Jagušák Heribanová

„Vždy sa rada zapojím do projektu, kde spojím príjemné s užitočným. Páči sa mi filozofia bazáru Nosene, kde každý nákup pomáha a kde staré veci dostávajú novú šancu,“ vraví moderátorka Lenka Šóošová.

Predajom vecí chce NOSENE vyzbierať príspevok na dobrú vec – pomoc občianskym združeniam MyMamy Oz., Oz Divé Maky a Oz Pes v núdzi.

,,Nosene je projekt, v ktorom oblečeniu dávame  druhú šancu a tak si zákazníci kupujú módu s príbehom, ktorá navyše aj pomáha v oblasti, o ktorej sa až tak veľmi nehovorí a tou je pomoc týraným ženám. Konkrétne aj váš nákup pomôže združeniu MyMamy, prevádzkovateľovi bezpečného ženského domova v Prešove. Event Celodenného dobrého nakupovana s celým výťažkom z predaja sme sa rozhodli spraviť v spolupráci so známymi osobnosťami z dôvodu, že aj ich oblečenie, ktoré už možno nenosia, podporí celou sumou dobrú vec. Zákazníci sa tak dostanú k unikátnym kúskom zo šatníkov známych osobností, stretnú sa s nimi a stanú sa tak filantropmi aj oni. Jedným z dôvodov je aj ten, aby sme mohli tieto združenia podporiť ešte vyššou finančnou čiastkou a tak im dať možnosť zrealizovať aktivity z ich oblasti,” dodáva Katka Hutyrová, manažérka Nosene.

Unikátne kúsky zo šatníkov známych osobností sa na teba tešia 8. novembra na akcii Celodenné dobré nakupovanie v NOSENE.

 

Zdroj: Nora Krchňáková
Foto: Barbora Kmeťková