Hudba ulice v sprievode veľkolepého symfonického orchestra! Na koncerte, aký ešte Slovensko nezažilo,  zaznejú najväčšie hity rapera Patrika „Rytmusa“ Vrbovského v podaní živých nástrojov Symfonického orchestra. Sám Rytmus vraví, že na takýto typ koncertu musel dozrieť.

Najslávenejší československý raper na tomto dychberúcom projekte spolupracuje s vynikajúcimi umelcami. Jeho skladby viac ako pol roka aranžoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek, ktorý to považuje za svoju doteraz najväčšiu profesionálnu výzvu. Projekt bude režírovať skvelý Pavol Hudák. Nenechajte si ujsť toto veľkolepé audio-vizuálne predstavenie v bratislavskej Incheba Expo Aréne 26. decembra!

Slovenská hudobná scéna zažije koncert, aký tu ešte nebol. Spojí zdanlivo nespojiteľné – hudbu ulice s veľkolepým symfonickým orchestrom. Hudobní fajnšmekri sa môžu tešiť na jedinečné spojenie celoživotnej tvorby Patrika „Rytmusa“ Vrbovského s prevedením jeho najväčších hitov v podaní živých nástrojov Symfonického orchestra.

 „Na tento typ projektu som musel dozrieť a myslím, že je naň ten správny čas,“ vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Rytmusove skladby špeciálne pre tento koncert viac ako pol roka aranžoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek.

„Bola to pre mňa najväčšia výzva v mojom doterajšom profesionálnom živote,“ skonštatoval maestro Ľuboš Šrámek. Návštevníci môžu očakávať veľkolepé audio-vzuálne dielo, ktoré bude režírovať Pavol Hudák. Dychberúce predstavenie zahrá na viaceré zmysly.

„Veríme, že tento projekt má šancu osloviť nielen Rytmusových skalných fanúšikov. Kombinácia zdanlivo nespojiteľného  sľubuje neopakovateľný zážitok,“ uzatvára Marko Šebesta, riaditeľ organizátorskej agentúry Evency

Jedinečný koncert bude 26. decembra v Icheba Expo Aréne. Vstupenky sú len na sedenie a pre obrovský záujem ľudí odporúčame zakúpiť si ich v predstihu. Predpredaj je už spustený.